10% törzshallgatói kedvezmény

Kedvezmények hallgatóinknak!

Hallgatóink az alábbi kedvezményeket élvezhetik: 10% törzshallgatói kedvezmény már 1 tanfolyam elvégzése után!

  • A törzshallgatói kedvezmény csak csoportos, nem akciós tanfolyamokra váltható be.
  • A törzshallgatói kedvezmény csak magánszemélyekre vonatkozik (céges számlát ilyen esetben nem áll módunkban kiállítani).
  • A törzshallgatói kártya megszerzésére minimum 2 hetes tanfolyam egyösszegű befizetése esetén jogosult a tanuló.
  • A 10% törzshallgatói kedvezmény beváltása már a második tanfolyamtól lehetséges, minimum 6 hetes, vagy annál hosszabb tanfolyam egyösszegű befizetése esetén.

 

Gyorsjelentkezés

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a manhattannyelviskola.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el